Türkçe Kuran

Kuran Allah (Tanrı) tarafından gönderilen kutsal kitaplardan sonuncusu ve İslam’ın en önemli mucizesidir. Hidayet, rahmet tutar, ve kıyamete kadar tüm Müslümanlar için şifa olur. Kur’an bir nimettir ve bütün Müslümanların ulaşılabilecek olması lazım. Mobil cihazlarınızda gittiğiniz her yerde Kur’an Kerimi taşımak için daha iyi yol var mı?

Burada istediğiniz sureni bulmak için Kur’anı taramak, herhangi bir satır, sayfa ve sure için resmi Türkçe çeviri (Arapça Mushaf Şerif denir) taramak, Kur’an-ı Kerimin herhangi bir sayfasının okunmasını sağlayan Android akıllı telefonlar ve tabletler için en iyi Kuran uygulamasını bulabilirsiniz.

quran-turkish-13

Uygulamanın resmi Kuranın Türkçeye çevirisi vardır. Türk Dili oldukça açık, anlaşılması kolay, ve Kuran’ın Arapça orijinal metni için gerçekten uygun. Tam olarak Arapça metini izler ve Arapça orijinal okuyucuyu hatırlatıyor.

114 sûreden Kur’anın 30 bölümünden herhangi biri veya herhangi bir uygulamanın kolay erişimi keyfine varacaksınız. Hızla ve kolayca bulmak için Kur’an’da favori ayet veya sureni arayın.

Hiçbir sınırlama olmadan bu uygulamayı ÜCRETSİZ ce indirebilirsiniz; ayrıca, aşağıdaki seçenekleri içerir:

– En iyi çağdaş Kur’an-ı Kerim’in Türkçe tercümesini Okumak
– İndirdikten sonra çevrimdışı okuyun, hiçbir internet bağlantısı gerekli değil
– HD ekran için optimize edin

https://play.google.com/store/apps/details?id=quran.Turkish

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *